کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اجتماعی ذخایر خونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران کافی است

در پی بروز دو اتفاق تروریستی در مجلس و حرم مطهر، مدیرکل انتقال خون استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:‌ ذخایر خون به حد کفایت در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود

ذخایر خونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران کافی است

ذخایر خونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران کافی است

عبارات مهم : ایران

در پی بروز دو اتفاق تروریستی در مجلس و حرم مطهر، مدیرکل انتقال خون استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ذخایر خون به حد کفایت در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد و پاسخگوی درخواست های بیمارستان ها جهت تأمین خون مجروحین بوده ایم.

دکتر سید مرتضی طباطبایی در گفت وگو با ایسنا، به دنبال بروز دو اتفاق تروریستی در تهران، از کافی بودن ذخایر خونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: خوشبختانه ذخایر خون به حد کفایت در مراکز انتقال خون وجود دارد. بر این اساس تاکنون به تمام درخواست هایی که از بیمارستان هایی که مجروحین را خوابیدن کرده اند، آمده، پاسخ کامل داده ایم.

ذخایر خونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران کافی است

وی با بیان اینکه نیاز به خون همیشگی است گفت: ولی تاکید می کنم که در پی دو اتفاق تروریستی امروز از نظر ذخایر خون مشکلی نداریم و نیاز فوری به اهدای خون وجود ندارد.

واژه های کلیدی: ایران | تروریستی | انتقال خون | بیمارستان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs