کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اجتماعی فیلم جهت سال ۹۶ است ، واکنش بهزیستی به فیلم آزار کودکان اوتیسمی

معاون توانبخشی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به انتشار تصویرهای آزار تعدادی از کودک مبتلا به اتیسم در بعضی از رسانه های خارجی گفت: فیلمی که اخیرا در این مورد انتشا

فیلم جهت سال ۹۶ است ، واکنش بهزیستی به فیلم آزار کودکان اوتیسمی

واکنش بهزیستی به فیلم آزار کودکان اوتیسمی/ فیلم جهت سال ۹۶ است

عبارات مهم : انتشار

معاون توانبخشی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به انتشار تصویرهای آزار تعدادی از کودک مبتلا به اتیسم در بعضی از رسانه های خارجی گفت: فیلمی که اخیرا در این مورد انتشار یافته است مربوط به خرداد سال ٩۶ بوده و شرکت بهزیستی با این مرکز نگهداری موقت معلولان برخورد قاطعانه انجام داده است.

حسین نحوی نژاد در گفتگو با ایسنا با اشاره به اخراج دو مربی نگهداری از کودکان مبتلا به اتیسم این مرکز افزود: با این مرکز خاطی نیز برخورد قاطعانه انجام گرفته و مسئولان آن توببخ شده است اند. همچنین بررسی های مجدد جهت پیشگیری از وقوع چنین اتفاقاتی در حال انجام شدن است.

فیلم جهت سال ۹۶ است ، واکنش بهزیستی به فیلم آزار کودکان اوتیسمی

وی با اشاره به بااهمیت ترین کارها و تمهیدات شرکت بهزیستی بعد از وقوع این اتفاق جهت پیشگیری از تکرار آن ها اظهار کرد: پیش از این حافظه دوربین های مدار بسته این مراکز تا ١۵ روز تصویرهای را نگهداری می کرد که این میزان در حال حاضر تا ٣٠ روز زیاد کردن یافته هست. همچنین با عوض کردن شیفت شب، مسئولان شیفت بعدی موظف هستند تا تصویرهای شب قبل را مورد بازبینی قرار دهند تا تخلفی صورت نگرفته باشد.

معاون توانبخشی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به کارها قضایی صورت گرفته با متخلفان نیز تصریح کرد: در مواردی که تخلف صورت گرفته جزئی بوده و مربوط به جان و سلامتی افراد نیست، اخطار درون سازمانی انجام می شود ولی درصورت وقوع اتفاق ای با خطر جانی، عنوان از طریق مراجع قصایی پیگیری می شود و افراد خاطی مجازات قضایی دریافت کنند.

معاون توانبخشی شرکت بهزیستی کشور با اشاره به انتشار تصویرهای آزار تعدادی از کودک مبتلا به اتیسم در بعضی از رسانه های خارجی گفت: فیلمی که اخیرا در این مورد انتشا

نحوی نژاد با بیان اینکه شرکت بهزیستی ادعا نمی کند که در ارائه خدماتش هیچ مشکلی وجود ندارد، افزود: در همه جا طمع ورزی، عصبانیت، خطای انسانی و… وجود دارد ولی آنچه مهم است آینده نگری این حوادث به وسیله یک شرکت و برخورد قاطعانه جهت جلوگیری از وقوع مجدد آن است.

وی در ادامه اظهار کرد: اینکه چنین حوادثی به سرعت رسانه ای می شوند باعث تشویش اذهان عمومی خواهد شد. این حوادث در سایر نقاط دنیا نیز حتی در ابعاد بزرگتر وجود دارد ولی انتشار این اتفاق در بعضی رسانه های خارجی نشان می دهد آنها دلسوز مردم نیستند.

واژه های کلیدی: انتشار | نگهداری | رسانه ای | رسانه ها | برخورد قاطع | انتشار تصویر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs