کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کریمی به چه حقی در تمرینات نفت شرکت نمی‌کند؟ ، مالک نفت طلبکار شد!/ جهانیان

پیروزی‌دیلی نوشت: مالک کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کریمی و وکیلش قصد گمراهی دستگاه قضایی را داشتند و ما از هر دو نفر آ‌نها شکایت کردیم.

کریمی به چه حقی در تمرینات نفت شرکت نمی‌کند؟ ، مالک نفت طلبکار شد!/ جهانیان

مالک نفت طلبکار شد!/جهانیان: کریمی به چه حقی در تمرینات نفت شرکت نمی کند؟

عبارات مهم : ارسال

پیروزی دیلی نوشت: مالک کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کریمی و وکیلش قصد گمراهی دستگاه قضایی را داشتند و ما از هر دو نفر آ نها شکایت کردیم.

حمیدرضا جهانیان درخصوص حکم جلب او که به خاطر شکایت علی کریمی صادر شده است گفت: متاسفانه آقای کریمی و وکیلش شیطنت کردند و شیطنت خود را به آدرس خیابان ملاصدرا و دفتر جهانیان نیوز ارسال کردند و به همین بهانه که شکایت آنها به دستمان نرسیده بازپرس پرونده طبق قانون حکم جلب مرا صادر کرده ولی من روز گذشته به بازپرس پرونده گفتم که نسبت به این شکایت بی اطلاع بودم چون این شکایت به آدرسی فرستاده شده است که آدرس من نبوده است.

کریمی به چه حقی در تمرینات نفت شرکت نمی‌کند؟ ، مالک نفت طلبکار شد!/ جهانیان

وی ادامه داد: دیروز جهت کار دیگری پیش بازپرس رفته بودیم ولی به من گفتند که حکم جلبم صادر شده است هست، بازپرس هنگامی که متوجه شد که ما خبر نداریم و دید که آدرسی که شکایت ارسال شده است با آدرس درج شده است من در پرونده تفاوت دارد و ما هم به علت گمراهی دستگاه قضایی از علی کریمی و وکیلش شکایت کردیم.

مالک کلوب نفت در پاسخ به این پرسش که فقط از وکیل شکایت شده است یا اینکه از علی کریمی هم شکایتی صورت گرفته یا نه، تصریح کرد: ما از هر دو نفر شکایت کردیم، این جهت بار دوم است که آنها این کار زشت را انجام می دهند. ما تا حالا قصد نداشتیم از آنها شکایت کنیم ولی اگر بیش از این سکوت می کردیم سوء تفاهم پیش می آمد به افراد وقت طلب اجازه می دادیم کارهایشان را ادامه دهند.

پیروزی‌دیلی نوشت: مالک کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کریمی و وکیلش قصد گمراهی دستگاه قضایی را داشتند و ما از هر دو نفر آ‌نها شکایت کردیم.

جهانیان درمورد اینکه اوضاع او و علی کریمی درنهایت به کجا می رسد، گفت: کریمی با ما قرارداد دارد و بدون علت و مدرک تیم را ترک کرده هست، ا و به چه حقی به خودش اجازه داده که به تمرینات نیاید؟ خود ما از این پرسشها بی خبر هستیم و علت این کارها را نمی دانیم.کریمی مربی تیم ما است و باید در تمرینات ما شرکت کند.

واژه های کلیدی: ارسال | پرونده | علی کریمی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs