کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا به دنبال تقسیم سوریه است/ هدف تازه ناتو ایجاد منطقه ‘شنگن نظامی’ است ، روسیه

معاون وزیر دفاع روسیه امروز (دوشنبه) گفت، ایالات متحده با وجود تعهدات در حفظ تمامیت ارضی و استقلال سوریه تلاش می‌کند تا این کشور را تقسیم کند.

روسیه: آمریکا به دنبال تقسیم سوریه است/هدف تازه ناتو ایجاد منطقه ‘شنگن نظامی’ است

عبارات مهم : روسیه

معاون وزیر دفاع روسیه امروز (دوشنبه) گفت، ایالات متحده با وجود تعهدات در حفظ تمامیت ارضی و استقلال سوریه تلاش می کند تا این کشور را تقسیم کند.

به گزارش ایسنا، الکساندر فومین، معاون وزیر دفاع روسیه در گفت وگو با روزنامه “کراسنایا زوزدا” گفت: تمایلات آمریکایی ها کاملا مشخص هست. آنها به دنبال تقسیم سوریه هستند در حالی که پیشتر قول داده بودند تا تمامیت ارضی و یکپارچگی این کشور را حفظ کنند. نیروهای تحت کنترل آمریکا با شبه نظامیان گروه تروریستی داعش همکاری می کنند و این اقدام بار دیگر تحت کنترل و هدایت آمریکایی ها صورت می گیرد. واشنگتن از جدایی طلبان که از اقلیت های جامعه سوریه هستند، حمایت می کند. آنها با تشکیلات مسلح اقلیت های قومی مشمول بر کردها این بازی را شروع کرده اند. در حالی که می گویند به دنبال ایجاد یک منطقه امنیتی تحت کنترل این تشکیلات مسلحانه هستند که گفته شده است تعدادشان ۴۰ هزار نفر است.

وی در ادامه مصاحبه خود گفت: اولویت تازه رهبری سیاسی – نظامی ناتو ارتقای یک زیرساخت لجستیکی و حمل و نقل در داخل اروپا و ایجاد منطقه “شنگن نظامی” هست. این نشانه جهت استقرار سریع نیروهای نظامی در مرزهای روسیه انجام می گیرد.

این مقام مسؤول وزارت دفاع روسیه ادامه داد: در بخش های مختلفی از اروپا انبارهای تسلیحات، مهمات و منابع غذایی جهت استقرار سریع نیروهای زیاد و نیز هشت مرکز هماهنگ کننده جهت استقرار نیروها در لهستان، رومانی، مجارستان، بلغارستان، اسلواکی، لیتوانی، لتونی و استونی ایجاد شده است است.

آمریکا به دنبال تقسیم سوریه است/ هدف تازه ناتو ایجاد منطقه ‘شنگن نظامی’ است ، روسیه

واژه های کلیدی: روسیه | سوریه | کنترل | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs