کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند ، ب

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: حضور رئیسی انتخابات را گرمتر و باشکوه‌تر می‌کند ولی اثری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت و آقای روحانی هم به علت عملکرد، هم به

احمدی‌نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند ، ب

بعضی اصولگرایان پروژه کناره گیری رییسی به نفع قالیباف را پیگیری می کنند/ احمدی نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند

عبارات مهم : ایران

یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: حضور رئیسی انتخابات را گرمتر و باشکوه تر می کند ولی اثری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت و آقای روحانی هم به علت عملکرد، هم به علت بحرانی بودن شرایط و هم به علت ضعف رقبا می تواند پیروز قاطع انتخابات باشد.

سیدمصطفی تاج زاده در گفت وگو با ایلنا، درخصوص دلایل عضویت محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای احمدی نژاد در این تصور به سر می برد که محبوب قلوب ملت کشور عزیزمان ایران است و در نتیجه اگر در انتخاباتی حضور نداشته باشد، آن انتخابات از رونق کافی و حتی مورد نیاز برخوردار بهره مند نیست.

احمدی‌نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند ، ب

دوگانه روحانی رئیسی افراد را جهت حضور در انتخابات مجاب می کند

او با بیان اینکه آنچه در دو ماه گذشته در عرصه مسابقه های انتخاباتی در کشور عزیزمان ایران مشاهده شده است هست، انتخاباتی نسبتا با شکوه را در چشم انداز ایرانیان ترسیم کرده هست، اظهار داشت: دوگانه روحانی رئیسی به اندازه کافی افراد را جهت حضور در پای صندوق های آرا مجاب می کند تا به یکی از این دو نامزد، رای بدهند.

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: حضور رئیسی انتخابات را گرمتر و باشکوه‌تر می‌کند ولی اثری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت و آقای روحانی هم به علت عملکرد، هم به

روحانی با فاصله بسیار پیروز انتخابات ریاست جمهوری می شود

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه به باور من، حسن روحانی با فاصله بسیاری این انتخابات را پشت سر خواهد گذشت و پیروز انتخابات ریاست جمهوری می شود، تصریح کرد: احمدی نژاد در این انتخابات احساس می کرد که اگر حضور نداشته باشد، از صحنه سیاسی کشور عزیزمان ایران به طور کامل از بین بردن می شود و اکثریت قاطع جامعه بی توجه به او مسیر خود را دنبال می کنند؛ بنابراین او ابتدا حمید بقایی را به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد و سپس با عضویت در انتخابات، رسما وارد عرصه مسابقه های انتخاباتی شد.

احمدی نژاد با مظلوم نمایی از پاسخگویی راجع به عملکردش طفره می رود

احمدی‌نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند ، ب

تاج زاده با بیان اینکه احمدی نژاد با این تحلیل که اگر تایید صلاحیت شود، می تواند انتخابات را سه قطبی کند، خاطرنشان کرد: با ردصلاحیت احمدی نژاد، او مدعی می شود من اگر در صحنه انتخابات حضور داشتم، می توانستم به تنهایی اکثریت آرای ملت را کسب کنم و به این ترتیب، با مظلوم نمایی از پاسخگویی راجع به عملکردش در دوران هشت ساله خود طفره رود.

احمدی نژاد از فهرستی حمایت نمی کند چون می داند با شکست روبه رو می شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: حضور رئیسی انتخابات را گرمتر و باشکوه‌تر می‌کند ولی اثری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت و آقای روحانی هم به علت عملکرد، هم به

او با ارائه پیشنهادی به احمدی نژاد ابراز داشت: جهت آنکه صداقت آقای احمدی نژاد روشن و میزان پایگاه مردمی او مشخص شود، من پیشنهاد می کنم صرف نظر از رد یا تایید صلاحیت او به وسیله شورای نگهبان، احمدی نژاد همانند آقای خاتمی از فهرست مشخصی در انتخابات شوراهای شهر در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرهای بزرگ اعلام حمایت کند و با «تکرار» از مردم بخواهند که به آنها رای بدهند تا بعد از آخر انتخابات و مشخص شدن نتیجه های انتخابات مشخص شود که چند درصد ایرانیان دعوت او را پاسخ گفته اند و به فهرست مدنظر او رای داده اند.

معاون وزارت کشور در دولت اصلاحات ادامه داد: تصور من این است که احمدی نژاد چنین کاری را جهت انتخابات شوراها انجام نمی دهد چون او می داند با شکست قابل توجهی روبه رو می شود.

احمدی‌نژاد با تهیه یک لیست در انتخابات شوراها وزن خود را محک بزند ، ب

عدم حضور احمدی نژاد تاثیری در صحنه آرایش های انتخاباتی ایجاد نمی کند

تاج زاده با بیان اینکه من از حق کاندیداتوری هر فردی که از استقلال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است و از یکپارچگی ملی و سرزمینی آن حمایت می کند و با طرد روش های خشونت بار، حاضر است در چارچوب قانون فعالیت کند، دفاع می کنم، عنوان کرد: حضور یا عدم حضور احمدی نژاد و بقایی در صحنه انتخابات هیچ تاثیر جدی در صحنه آرایش های انتخاباتی ایجاد نمی کند و همچنان مردم باید به این پرسش پاسخ بدهند که به روحانی رای می دهند یا رقبای انتخاباتی او یعنی رئیسی و قالیباف.

رئیسی جز کلی گویی سخنی نگفته است

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این پرسش که آیا ابراهیم رئیسی از توانایی مورد نیاز جهت به چالش کشیدن روحانی و حتی مغلوب ساختن وی برخودار است؟ بیان کرد: آقای رئیسی هنوز راجع به مهمترین پرسشها جامعه که پرسشها اقتصادی است یعنی بیکاری، گرانی و ضرورت رونق اقتصاد ملی هیچ سخنی جز کلی گویی نگفته هست. همچنین او درخصوص پرسشها منطقه ای و سیاست خارجی هیچ اظهارنظر مشخص و روشنی نداشته هست.

رئیسی جهت پیروزی در انتخابات کار سخت و نشدنی در پیشرو دارد

او با بیان اینکه ابراهیم رئیسی فاقد سابقه درخشانی در مدیریت اجرایی هست، یادآور شد: عمده فعالیت رئیسی در قوه قضاییه بوده است که نقش داوری دارد تا اداره کشور. بنابراین رئیسی جهت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری کار بسیار سخت و حتی نشدنی در پیشرو دارد تا بتواند اکثریت رای دهندگان ایرانی را مجاب کند که او می تواند ناخدای کشتی میهن در این دریای طوفانی خاورمیانه باشد.

اصولگرایان از پیش شکست را پذیرفته اند

معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات با بیان اینکه واکنش‌ها و گفتار اصولگرایان بیانگر این است که از پیش شکست را پذیرفته اند و یک ماه مانده به انتخابات به دنبال آن هستند که مقصران این شکست را معرفی کنند، عنوان کرد: به این ادبیات نگاه کنید: هنگامی که سعید جلیلی انصراف داد، اطرافیان او گفتند که شما بیان کردید که شکست سال ۹۲ به علت نامزدی جلیلی بود. در این انتخابات جلیلی نیست ولی شکست تان را می خواهید به پای چه کسی بنویسید یا طرفداران قالیباف به شدت اعتقاد هستند که آرای او بسیار زیاد از آقای رئیسی است و این رئیسی است که باید به نفع شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران کنار برود.

سناریو اصولگرایان جهت پیروزی در انتخابات ۹۶ چیست؟

تاج زاده با اشاره به تحلیل انتخاباتی اصولگرایان گفت: تحلیل اصولگرایان در انتخابات پیشرو مبتنی بر این نظر است که آقای روحانی به تنهایی قادر به کسب ۵۰ درصد آرا در دوره نخست انتخابات ریاست جمهوری نیست و در نتیجه اگر آنها با چندینه نامزد در انتخابات حضور یابند، می توانند مانع پیروزی روحانی در دور نخست انتخابات شوند و دور دوم، به علت آنکه او مدیر جمهور هست، بعید است که عوض کردن چندانی در سبد رای او ایجاد شود و در نهایت، هر کسی با روحانی به در مرحله دوم انتخابات برود، نامزد اصولگرایان می شود و به این ترتیب می توانند به نوعی دیگر تجربه انتخابات سال ۸۴ را تکرار کنند.

اصلاح طلبان و دلسوزان به پیروزی روحانی کمک کنند

او تاکید کرد: ضرورت دارد اصلاح طلبان و همه دلسوزانی که معتقدند استمرار ریاست جمهوری آقای روحانی در شرایط حساس کنونی منطقه، روی کار آمدن دونالد ترامپ در امریکا و مهمتر از همه، بحران هایی متعددی که به سوی ملت کشور عزیزمان ایران هجوم آورده، مهم و به سود کشور عزیزمان ایران هست، او را در همان مرحله نخست انتخابات، به پیروزی او کمک کنند.

حضور رئیسی انتخابات را گرم و باشکوه تر می کند ولی روحانی پیروز می شود

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه افرادی مانند رئیسی توانایی ایجاد یک قطب در برابر آقای روحانی را دارد ولی به نظر من، توان پیروزی بر وی را ندارد، ابراز داشت: حضور رئیسی انتخابات را گرمتر و باشکوه تر می کند ولی اثری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت و آقای روحانی هم به علت عملکرد، هم به علت بحرانی بودن شرایط و هم به علت ضعف رقبا می تواند پیروز قاطع انتخابات باشد.

گفتنی است که این مصاحبه پیش از اعلام نتیجه های انتخابات ریاست جمهوری گرفته شده است است و بخشی دیگری از آن طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | انتخابات | ایرانیان | احمدی نژاد | حسن روحانی | احمدی نژاد | ریاست جمهوری | نتیجه انتخابات | انتخابات شوراها | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs