کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس و تراکتورسازی چشم‌ انتظار!, «یوم‌الحساب» فوتبال کشور عزیزمان ایران ، استقلال و نفت در یک قدمی حذف

انتظار می‌رود حداقل 2 نماینده کشور عزیزمان ایران نتوانند مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند. 

پرسپولیس و تراکتورسازی چشم‌ انتظار!, «یوم‌الحساب» فوتبال کشور عزیزمان ایران ، استقلال و نفت در یک قدمی حذف

استقلال و نفت در یک قدمی حذف؛ پرسپولیس و تراکتورسازی چشم انتظار!/ «یوم الحساب» فوتبال ایران

عبارات مهم : ایران

انتظار می رود حداقل 2 نماینده کشور عزیزمان ایران نتوانند مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند.

به گزارش میزان، طبق اعلام قبلی قرار است امروز وظیفه حضور 4 نماینده کشور عزیزمان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند که مجوز مورد نیاز را جهت حضور پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا صادر خواهد کرد یا خیر.

پرسپولیس و تراکتورسازی چشم‌ انتظار!, «یوم‌الحساب» فوتبال کشور عزیزمان ایران ، استقلال و نفت در یک قدمی حذف

در این بین علت مهم AFC جهت عدم صدور مجوز حرفه ای جهت تیم های ایرانی، بدهی زیاد عنوان شده است است ولی شنیده می شود غیر از بدهی عوامل دیگری هم در عدم صدور مجوز به وسیله کنفدراسیون فوتبال آسیا وجود دارد.

در این شرایط به بررسی اوضاع 4 نماینده کشور عزیزمان ایران می پردازیم و شانس آنها را جهت کسب مجوز حرفه ای مورد بررسی قرار می دهیم.

انتظار می‌رود حداقل 2 نماینده کشور عزیزمان ایران نتوانند مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند. 

پرسپولیس

پرسپولیس جهت گرفتن مجوز حرفه ای از سوی AFC فقط مسئله بدهی ها را پیش رو دارد. پرسپولیسی ها که در چند وقت اخیر اسناد تمام مدارک و حتی بدهی های خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده اند باید مبلغ زیادی را به عنوان بدهی پرداخت کنند.

نکته مهم در مورد پرسپولیس این است که این کلوب هیچ بدهی و پرونده باز بین المللی ندارد و تمام بدهی هایش مربوط به داخل کشور هست. در این بین پرسپولیسی ها اعتقاد هستند درصد بالایی از بدهی این کلوب به طلبکاران، پیش از این به وسیله شرکت لیگ و فدراسیون فوتبال پرداخت شده است است!

داستان از این قرار است که پرسپولیسی ها مدعی هستند از سال 87 به بعد مبلغ زیادی را به خاطر حق پخش، بلیت فرشی، تبلیغات تلویزیونی و … از شرکت لیگ و فدراسیون طلبکار بوده اند. از سال 92، دو،سه نامه از طرف شرکت لیگ به کلوب پرسپولیس ارسال می شود که در آن اعلام شده است کلوب پرسپولیس فلان مبلغ را از شرکت لیگ طلب دارد ولی این شرکت به جای پرداخت طلب به کلوب این مبلغ را از بدهی های این کلوب کم می کند و به طلبکاران می دهد.

پرسپولیس و تراکتورسازی چشم‌ انتظار!, «یوم‌الحساب» فوتبال کشور عزیزمان ایران ، استقلال و نفت در یک قدمی حذف

حالا همین مسئله باعث شده است کلوب پرسپولیس مدعی باشد که بخش عمده ای از بدهی های داخلی اش به وسیله شرکت لیگ به طلبکاران پرداخت شده است است.

استقلال

انتظار می‌رود حداقل 2 نماینده کشور عزیزمان ایران نتوانند مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند. 

یکی از نمایندگان کشور عزیزمان ایران که به احتمال زیاد نتواند مجوز حرفه ای را کسب کند، استقلال هست. کلوب استقلال غیر از بدهی سنگینی که فقط به شاکیان ایرانی دارد، یک مسئله بزرگ هم در کنفدراسیون فوتبال آسیا پیدا کرده که همین عامل به احتمال زیاد باعث از بین بردن استقلال خواهد شد.

همانطور که خبرگزاری میزان پیش از این در مطلبی اعلام کرده بود، کلوب استقلال به احتمال زیاد به خاطر عدم صداقت و سندسازی در داستان شکایت تیموریان و کاوه رضایی جهت دریافت مطالباتشان از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهند شد (اینجا بخوانید). حالا همین مسئله به بزرگترین چالش استقلال در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده است است.

پرسپولیس و تراکتورسازی چشم‌ انتظار!, «یوم‌الحساب» فوتبال کشور عزیزمان ایران ، استقلال و نفت در یک قدمی حذف

شنیده ها حاکی از این است که حتی اگر استقلالی ها تمام بدهی های خود را امروز پرداخت کنند ولی به خاطر مشکلی که در اسناد پرونده تیموریان و رضایی وجود دارد از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد. اگر این اتفاق رخ بدهد مدیران استقلال باید به هواداران و رسانه ها پاسخگو باشند.

تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی جهت اینکه بتواند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا کسب کند باید بدهی خود را به 28 طلبکار داخلی اش پرداخت کند. البته مسئولان کلوب تراکتورسازی با این طلبکارها به توافقات نهایی دست پیدا کردند و فقط باید مبلغ طلب آنها را پرداخت کنند.

این مبلغ چیزی حدود 3 میلیارد است که قرار شده است امروز به حساب کلوب تراکتورسازی واریز شود. اگر به هر دلیلی این مبلغ امروز پرداخت نشود کلوب تراکتورسازی از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد. در این بین توصیه مهم این است که کلوب تراکتورسازی هیچ پرونده بین المللی ندارد.

نفت تهران

در بین نمایندگان ایران، نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی است که تقریبا حذفش از آسیا قطعی هست. پرسشها عدیده مدیریتی، بدهی های فراوان و عدم مشخص شدن اوضاع مالکیت این کلوب دلایلی است که از بین بردن نفت را از لیگ قهرمانان آسیا قطعی کرده است.

از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هیچ یک از موارد مورد نیاز را جهت کسب مجوز حرفه ای ندارد و به همین علت از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته خواهد شد. توصیه جالب ولی اینجاست که مدیران نفت ادعا کرده اند توانسته اند فرصتی 2 ماهه از کنفدراسیون فوتبال آسیا بگیرند.

چه تیم هایی جایگزین می شوند؟

با بررسی تمام این موارد و شرایط 4 نماینده کشورمان به نظر می رسد تراکتورسازی و پرسپولیس اوضاع بهتری جهت کسب مجوز حرفه ای دارند و استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم شانس زیادی جهت از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا دارند. البته همه اینها حدس و گمان است و هنوز چیزی قطعی اعلام نشده است.

در هرصورت انتظار می رود حداقل 2 نماینده کشور عزیزمان ایران نتوانند مجوز حرفه ای را کسب کنند که در این شرایط تیم های ذوب آهن، سپاهان و پیکان شانس زیادی جهت جایگزینی دارند.

باید دید که در نهایت چه سرنوشتی در انتظار 4 نماینده کشور عزیزمان ایران واقع شده است است و آیا نمایندگان کشورمان می توانند مجوز حرفه ای را جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا کسب کنند یا خیر.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | ایرانی | فوتبال | استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | تراکتورسازی | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs