کاربیدهای ایران ایرانی انتخابات ایرانیان

کاربیدهای: ایران ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفاف سازی فدراسیون فوتبال راجع به قانون فسخ قرارداد

رییس کمیته‌ تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با بیان این که بازیکنان می‌توانند در صورت دریافت کمتر از ۵۰ درصد قرارداد خود، آن را فسخ کنند، گفت: آیی

شفاف سازی فدراسیون فوتبال راجع به قانون فسخ قرارداد

شفاف سازی فدراسیون فوتبال راجع به قانون فسخ قرارداد

عبارات مهم : قانون

رییس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با بیان این که بازیکنان می توانند در صورت دریافت کمتر از ۵۰ درصد قرارداد خود، آن را فسخ کنند، گفت: آیین نامه تازه در این رابطه از فصل بعد اجرا می شود.

روزبه وثوق احمدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به مناقشه بین کلوب های لیگ برتری از جمله نفت، سایپا و استقلال خوزستان بر سر فسخ قرارداد بازیکنان با قانون پرداخت کمتر از ۵۰ درصد از قراردادها، توضیح داد: بندی در آیین نامه نقل و انتقالات سال ۱۳۹۳ وجود دارد که بر اساس آن اگر قراردادی کمتر از ۵۰ درصد در طول فصل پرداخت شده است باشد، بازیکن می تواند آخر فصل آن را یک طرفه فسخ کند.

شفاف سازی فدراسیون فوتبال راجع به قانون فسخ قرارداد

وی افزود: آیین نامه جدید، هفته پیش به وسیله هیات رییسه شرکت لیگ مصوب شد ولی هنوز به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده هست. در آیین نامه تازه درصد عنوان نشده و آن را به عهده کلوب ها گذاشته تا در موردش توافق کند. به عنوان مثال ممکن است بازیکنی با باشگاهش توافق کرده باشد که اگر ۲۵ درصد از قراردادش را نگرفته بود فسخ کند.

رییس کمیته تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که وظیفه قراردادهایی که قبل از تصویب آیین نامه تازه به ثبت رسیده، چه می شود، بیان کرد: در رابطه با پرونده هایی که قبل از تاریخ تصویب این آیین نامه ثبت شده است اند باید به آیین نامه سال ۱۳۹۳ رجوع کرد. یک اصل کلی وجود دارد که بر اساس آن کلوب نمی تواند با زور بازیکنی را نگه دارد. هر بازیکنی که فکر می کند، به صورت موجه می تواند قراردادش را فسخ کند، در این زمینه آزاد است ولی اگر فسخ او موجه نباشد باید تاوان بدهد و ممکن است محروم و جریمه شود. به عنوان مثال مهدی طارمی با کلوب ریزه اسپور ترکیه قرارداد بست ولی قبل از شروع فصل، درخواست فسخ آن را داد و به پرسپولیس آمد، سپس ریزه اسپور از او شکایت کرد و اعتقاد بود که فسخ قرارداد، غیر موجه هست. طارمی هم در حال دفاع از خود است و می گوید بر اساس بندهایی که در قراردادش وجود داشته می توانست آن را فسخ کند.

رییس کمیته‌ تعیین اوضاع بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال با بیان این که بازیکنان می‌توانند در صورت دریافت کمتر از ۵۰ درصد قرارداد خود، آن را فسخ کنند، گفت: آیی

وثوق احمدی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا پرونده ای از سوی کلوب های نفت تهران، سایپا و استقلال خوزستان در زمینه فسخ قراردادها در فدراسیون فوتبال باز شده است است یا نه، به ایسنا، گفت : کمیته تعیین وضعیت، مسئول پیگیری به موجه بودن فسخ قراردادها است ولی از سوی کلوب نفت هنوز مستنداتی به دست ما نرسیده هست. البته ممکن است آنها مدارک را تحویل شرکت لیگ یا دبیر کل داده باشند و آنها هنوز به ما ارجاع نکرده باشند.

واژه های کلیدی: قانون | فوتبال | قرارداد | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs